Royal Cleaner Gel

Mimoriadne účinný čistiaci a odmasťovací prípravok na báze prírodných surovín. Je určený na čistenie všetkých druhov povrchov. Royal Cleaner gel nezaťažuje životné prostredie a nepoškodzuje ľudské zdravie.

Je vyrobený z rastlinných extraktov a esencii, ktoré sú spracované špeciálnym spôsobom, pri ktorom nedochádza k vzniku škodlivých vedľajších produktov. Výsledkom sú špeciálne povrchovo-aktívne látky, zložené z veľmi malých častíc, ktoré vďaka svojím rozmerom a vysokému energetickému potenciálu dokážu efektívne prenikať medzi častice aj ťažko odstrániteľných nečistôt a tie odstrániť z akéhokoľvek povrchu.

Royal Cleaner gel je pri používaní šetrný k ľudskej pokožke, je neprchavý a je biodegradovateľný, čo znamená, že sa v priebehu jedného mesiaca v prírode rozloží bez toho, aby po sebe zanechal nejaké negatívne pôsobiace zvyšky. Neobsahuje žiadne zložky, bežne sa vyskytujúce v mnohých čistiacich prípravkoch, spôsobujúce rôzne zdravotné problémy, resp. značne zaťažujúce životné prostredie. Pri jeho používaní nie sú potrebné špeciálne ochranné prostriedky.

Zaujímavosť:

Prípravok na tejto báze bol použitý aj v roku 2012 na čistenie vtáctva v Mexickom zálive pri ropnej katastrofe na ťažobnej plošine britskej rafinérie. Royal Cleaner gel sa môže používať neriedený alebo riedený v rôznych pomeroch v závislosti na stupni znečistenia povrchu. Pri osobitne definovanom spôsobe aplikácie môže pôsobiť antibakteriálne, a teda určitý čas zanechať ošetrený povrch bez baktérií.

Balenia: